Satış ve Satış Sonrası

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI

HİZMET BÜTÜNLÜĞÜ VE STANDARDİZASYON

Ekovilla’nın en büyük hedefi "her aşamada mutlu ev sahipleri" oluşturmak… Bu nedenle Reesnetwork tecrübesi ve profesyonelliğiyle Ekovilla sahiplerinin her zaman yanında, her zaman hizmete hazır!

Reesnetwork hizmetleri Konut Satış Sözleşmesi’nin yapılmasıyla başlıyor, konutunuzun teslimi sırasında ve teslim sonrasında da garanti süresinin bitimine kadar devam ediyor ve bu hizmetler teknik destekten danışmanlığa, site yönetiminden abonelik işlemlerine kadar çok geniş bir yelpaze içinde sunuluyor .


 

Satın aldığınız yatırımlara,dilerseniz kiralama hizmeti sağlıyoruz,kiracı sorumluluğunu alıp evinizin bakım kontrollerinizden,kira ve diğer takiplerinizi profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Reesnetwork olarak; sahip olduğumuz tüm değerleri, sizinle paylaşacağımızın garantisini veriyoruz.

SATIŞ HİZMETİ

Satın aldığınız yatırımları tekrardan satışa çıkartıyor, hedeflediğiniz döngüyü tamamlıyoruz.

Bu süreçte tüm satış mecralarımızı aktif bir şekilde kullanıyor, yatırımlarınıza özel pazarlama ve satış stratejileri geliştiriyoruz.Satış aşamasına geçmeden önce, eviniz ile alakalı fiyat analizi, kalite analizi, emsal analizi, hedef kitle vb. raporlar oluşturarak satış aşamalarında satışı destekleyecek planlamalar ortaya çıkartıyor, satışı kolaylaştırıyoruz.Evinizin pazarlama ve reklam planlamalarını yapıyor, gerek fotoğraf, gerek video, gerekse özel reklam çekimleri yapıyor, pazarlama alanında satışı destekleyecek tüm  reklam mecralarını aktif bir şekilde kullanıyoruz.

TEKNİK DESTEK

Yeni bir ev’de  yaşam başlarken çeşitli zorluklarla karşılaşılabilir. Bu nedenle Ekovilla, teslim ettiği tüm evlerde, yaşam başladığında da hizmet desteğini Reesnetwork markasıyla sürdürüyor.Ev  yaşamının ilk günden itibaren düzen içinde başlaması, müşterilerimiz için bir stres kaynağı olmaması için,mini tadilatlar,mimari tasarım değişiklikleri,onarım  ve teknik hizmetlerin verilmesini sağlıyor.


TAPU

2. El Satışlarında Tapu İşlemlerin Takibi,harçları  ve Satış İşleminin Sonuçlandırılması reesnetwork ekibi tarafından sizlerin adına yapar.EMLAK BEYANI ve EMLAK VERGİLERİ
Emlak beyanı ve vergilerini ödemek,artık zihninizi ve zamanınızı meşgul etmesin..Reesnetwork sizin adınıza bu hizmetleri de gerçekleştirmektedir.ABONELİKLER
Elektrik,su,doğalgaz,telefon veya internet aboneliklerinin yapılması için zaman ayırmanıza gerek yok,reesnetwork ekibi sizin adınıza tüm abonelikleri yapar ve ödemelerini zamanında yapıp sizlere zaman ve düzen konforu sağlar.RESMİ DANIŞMANLIK
Ev’inizle alakalı hukuk işlerinizi,sözleşme desteği,belediye ve diğer resmi kurumlarda ki gereken hizmeti,projelerin onay hizmetlerine kadar reesnetwork profesyonel ekibi  sağlamaktadır.

Zamanınızı çalan,zihninizi yorup sizi strese sokacak durumlarda reesnetwork yanınızda..