Pencere

Ekovilla'da pencere ısı yalıtımı, ses yalıtımı, enerji değerleri ve güvenliği en yüksek standartlara sahiptir.

 

AHŞAP PENCERE SİSTEMLERİ

Ahşabın doğasındaki sağlamlığı modern teknolojiyle kullanıma hazır hale getirerek çok daha büyük açıklıkları çok daha sağlam bir şekilde doldurur. Ahşap profil, yüzeyi parmak birleşmesiz ve budaksız, zamanla çarpılmasını ve dönmesini önleyen son teknoloji laminasyon işlemi ile üretilmiştir. 0,2 mm hassasiyetle üretilen doğrama kesitleri DIN 34-1-1 D standartlarında olup birleşme morsa zıvanalıdır. 

Ahşap pencere profil kesitleri hem pencerenin ömrüne, hem kullanım kolaylığı ve estetiğine hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.

Suyun tahliyesi ve nem toplanmasının önlenmesi, sadece pencerenin kendisinin değil, cam gibi diğer pencere kısımlarının ve bitişiğindeki yapı malzemelerinin korunması için de çok önemlidir. Profili tasarlarken, cam takılan boşluğun mümkün olduğu kadar doldurulmaması dikkate alınmıştır. Çok camlı ısıcamlardan tam istifade için, camın takıldığı boşluk da özel olarak tasarlanmıştır.

Isı yalıtımlı alüminyum damlalık profilinin avantajı, fitilin ısı farkından dolayı dayandığı yüzeye yapışmasını önlemektir. Bu profil, maksimum miktarda suyun kolayca tahliye edilmesini sağlar.

PVC PENCERE SİSTEMLERİ

PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, hem ekonomik olması açısından hem de üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.