EkoNatural Ev Modelleri

Üzgünüz, bu kategoriye herhangi bir model eklenmemiş!

Doğanın kalbinde; yaşama tutunma enerjinizi yenileyin,tazelenin..

Doğal ahşabın zevkli eserlere dönüşümü size özel tasarımlarla Natural serisinde hayat buluyor.Ahşabın sicaklığını yaşamak ve kokusunu içine doya doya çekmek isteyenler için ideal konsept  evler,Ekovilla kalitesiyle natural’de.Doğanın içinde tamamen doğa olan Natural serisi,ister dağ evi isterseniz bahçe evi olarak düşünebilirsiniz.Sabah bol oksijen ile uyanmak ve tamamen sağlıklı yaşamak için en doğal seçim natural’dir.

Natural serisi, ayni zamanda Avrupa Birliği  onaylı ,yangına dayanıklılık belgesi sayesinde yangın sigortası yapılabilen uygunluktadır. Dünyadaki en sağlıklı yapı malzemesi olarak bilinen ahşap yapılar, enerji tasarrufuna olan katkısı ve doğal afetler karşısındaki dayanıklılığı ile de dünyada birçok ülkede tercih edilme sebebidir.

Ahşap nefes alabilen bir yapı malzemesi olduğundan, doğal iklime en çabuk adapte olabilen bir yapı malzemesidir.Bu özelliğinden dolayı 12 ay rahatlıkla, her iklimde kullanılabilmektedir. Isıtma ve soğutmada sağladığı yalıtımdan ve evlerdeki mükemmel izolasyondan dolayı yapılarda ısı kaybı kesinlikle yaşanmamaktadır.

Natural serisinde,tüm donanımlar doğal tasarımlarla dizayn edilmiştir.Zemin kaplamalar,lamine ahşap döşemedir.Duvar,tavan ve dış cephe kalplamaları ahşabın çok uzun süre dayanımını sağlayan ve bakım gerektirmeyen thermowood uygulanmaktadır.

Diğer teknolojik donanımları dilerseniz natural serisine de uygulayabilirsiniz.