Özel Çözümler

Ekovilla, standart modeller haricinde, profesyonel kullanım için tasarlanan binalar, sosyal tesisler, sosyal konutlar, acil yaşam üniteleri, lojmanlar, pansiyon, cafe, restaurant, bağ evleri, hafta sonu evleri, dağ evi, yazlık amaçlı evler, şantiye binaları, kamp binaları, kamu binaları gibi farklı amaçlara hizmet eden projelerde üretmektedir. Belirlediği standart ev tiplerinin dışında kişiye özel projeler de tasarlayabilmekte ve üretebilmektedir.

 

Sosyal Konutlar

Herkesin bir konuta ve uygun yaşam standartlarına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, yetersiz, konut açıklarını ve konut sorunlarını telafi etmek için düşük maliyetli ve uygun fiyatlı konut çözümleri geliştirdik.

 

Mevcut standart konut çözümlerimizi sunarak, ya da istenilen özelliklere uyacak şekilde tasarlayarak, güvenli yerleşim konut projeleri oluşturmaya, yeni kentsel yerleşim alanları tasarlamaya ve ihtiyaç halindeki toplulukların yaşam standartlarını geliştrmeye yardımcı olabiliriz. Küçük ve büyük ölçekli konut projeleri, düşük gelirli gruplar için konuta erişim imkanı sunmayı ve en öenmlisi daha iyi yaşam imkanları sağlamayı hedefliyoruz.

 

 

Acil Yaşam Evleri

Dünya çapında yerinden edilmiş 45 milyon insan mevcut ve beraberinde barınma yerleri, okullar, hastaneler ve daha fazlası sorunlarla boğuşmakta. Bu rakamın yüzde 80’i kadınlar ve çocuklar. Geçen yıl yalnız başına çatışmalar nedeniyle yaklaşık 7 milyon kişi evlerinden sürüldü. Her gün yaklaşık 20.000 kişi sığınma ihtiyacında. Bu kamp tesislerin çoğu sakini hayatta kalabilmek için harici maddi yardıma ihtiyaç duymakta.

 

Kürsel ısınma ve doğal felaketler aynı zamanda nüfusu ve gündelik yaşamı da oldukça etkiliyor. Zorlukların ortasında yer değiştirme ve yeniden yapılandırma, yerinden edilmiş toplulukların yanı sıra kamu ve özel kurum yetkililerine de önemli zorluklar getirebilir. Acil duruma müdahale etmek ya da hızlı ve ani nüfus hareketi veya büyümesine ayak uydurmak için çözümlerimiz geçici yarı geçici veya kalıcı toplu konutları kolaylıkla hazırlamak için hızlı çözümlerimizi önermekteyiz.

Diğer Uygulamalar

Bir yaşam alanından çok daha fazlası !

Esnek çözümler neredeyse sınırsız !

Kısa bir veya uzun vadeli bazda belirli bir etkinlik için hızlı bir bina çözümü mü arıyorsunuz ? Çözümlerimiz her türlü duruma uyarlanabilir ve kişiselleştirilebilir. Konforlu bir yerleşim birimi, tatil yerinizde bir villa, orman evi, bahçe evi veya bir butik ofis, bir anaokulu, tatil köyleri, kamp alanları, konut projeleri vb. Çözümlerimize göz atmanızı öneririz.

 

 

İşçi Kampları

Evden uzak bir ev!

Uzak bölgelerde veya hızlı inşaat çözümleri arayan şirketler (evden uzakta bir ev hissi ile) konut ve konaklama arayan yöneticileri veya işçileri için olsun bir çok olanak sunuyoruz. Ekipleriniz iöçin daha rahat ve daha konforlu bir yaşam ortamı düşünün! Sonuçta, nitelikli personelin istihdam edilmesi veya konaklatırlması işlerin sürdürülebilirliği açısından hayati önem taşır. Sistemlerimiz geçici veya yarı geçici konaklama için akıllı ve ekonomik bir konsept önermektedir. Ayrıca, kampları projelerin özelliklerine göre planlamanıza ve yapılandırmanıza izin verir. Geççici kampların veya kalıcı tesislerin kuırulması için bir çok seçenek mevcuttur. Mikro ve geniş kapsamlı kamplarınız ve özel ihtiyaçlarınız için çözümlerimizle tanışın.