Ekovilla Haberler

Ekosilivri ile organik yaşam alanları Tüm Haberler
08.01.2017

Ekosilivri ile organik yaşam alanları

Ekovilla ve REES Network ortaklığıyla İstanbul Silivri’de geri dönüştürülebilir sağlıklı yapı malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen butik villa projesi Ekosilivri lansman fırsatlarıyla yatırımcılarla buluşuyor.

Silivri’de 8 bin 500 metrekare alan üzerinde 9 bloktan meydana gelen projede 36 adet bağımsız villa ünitesi bitişik şekilde ikiz villa konseptiyle tasarlanıyor. Ekosilivri’de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede 2+1 daireler 92, 3+! Daireler 136 ve 4+1 daireler ise 145 metrekare olarak dizayn ediliyor.

ekosilivri-ic

Ekosilivri içerisinde yer alan geri dönüşüm sistemleriyle diğer projelerden bir adım öne çıkıyor. Proje için tasarlanan su toplama ve depolama sistemi ile yağmur suları günlük kullanıma kazandırılıyor, güneş enerjisi sistemi sayesinde de proje kedi enerjisini üretebiliyor. Projenin yapım aşamasında kullanılan tüm malzemelerde dönüştürülebilir ve doğaya ve insana zararsız ürünler tercih edilerek yaşam alanlarında daha organik ve sağlıklı bir konsept yaratılıyor.

Projenin bağımsız bölümlerinin önünde açık otopark bulunduğu gibi ortak alanda da misafir otopark alanı yer alıyor. Ekosilivri’nin sosyal aktivite alanları arasında ise açık yüzme havuzu, bir adet çoklu aktivite spor alanı (basketbol, voleybol, tenis, futbol) ve sakinlerin keyifli vakit geçirebilmeleri için kafe ve sosyal tesis bulunuyor.

Ekosilivri projesi lansmana özel fırsatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Yatırımcılara peşin ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanırken, yüzde 50 peşin alımlarda 60 ay vade farksız taksit imkanı da yapılabiliyor. 2018 yılının Haziran ayında teslimlerin yapılmasının planlandığı Ekosilivri’de konutların fiyatları 349 bin 600 TL’den başlıyor, 633 bin 650 TL’ye kadar yükseliyor.

E-5 Karayoluna 400 metre mesafede yükselen proje sahile, bütün alışveriş ve sosyal olanaklara yürüme mesafesinde yer alıyor. Bölgede bulunan Maxi AVM ile komşu konumda bulunan Ekosilivri’den Silivri Belediyesi ve şehir hatları vapur iskelesine ise 5 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.